Цілий рік, а особливо в літню пору, витрата питної води велика. Чим більше сім’я, тим вищі обсяги рідини, необхідні для забезпечення її потреб. Витрачати зайві гроші на воду, часто неякісну, немає сенсу. Розглянемо основні переваги раціонального підходу до вибору джерела отримання водички.

Доставка воды Киев

Чому вигідно використовувати сервіс з доставки води?

Переваги замовлення води через сервіс доставки:

  • можна заощадити час на оформленні замовлення – не потрібно нікуди дзвонити, є можливість скористатися популярними мессенджерами, встановленими на смартфон (клієнт скидає замовлення без дзвінка);
  • оплатити замовлення пропонується через сайт, готівкою або через термінал, який є у кур’єра;
  • гнучка система формування ціни замовлення – якщо клієнт купує два бутля, вартість за кожен буде 94 гривні (для порівняння, один бутель коштує 110 гривень);
  • можливість безкоштовного обміну старої помпи на нову;
  • доставка чітко в строк, а при простроченні замовник отримує знижку.

Якість продукції та сервіс при замовленні завжди на вищому рівні. Основний акцент ставиться на задоволення потреб клієнта. Компанія здійснює доставку юридичним і фізичним особам – в офіси, додому, в навчальні центри та інші місця, де потрібна якісна, корисна, питна вода.

Зіставлення витрат з самостійної покупкою води

Об’єм кожного бутля – 18.9 літрів. У стандартному супермаркеті 1 літр бутильованої води коштує 10-15 гривень в залежності від бренду, який пропонує товар. Інші виробники заявляють, що їх продукт збагачений корисними речовинами і краще очищений – вартість такої продукції за літр складе близько 15-30 гривень. До цієї категорії можна віднести воду з лікувальним ефектом.

Максимальну ціну знайти складно – в деяких супермаркетах столиці є бутильована вода, яка продається за ціною 50-150 гривень.

Купуючи за середньою, невисокою вартістю два літри бутильованої водички, покупець сплачує не менше 15 гривень, але частіше більше 20 гривень. При замовленні бутля за 110 гривень (не беручи до уваги акційні пропозиції), замовник отримує якісну питну воду за ціною 5.7 грн. А якщо купити 38 літрів (два бутля по 94 грн. кожен), то один літр обійдеться в 4.9 грн. Тепер можна підвести підсумки – економія на 10 літрах, які споживає середньостатистична сім’я за добу, складе приблизно 25 грн. Наша продукція якісна, смачна, корисна, добре очищена від шкідливих компонентів. Щоб заощадити, не потрібно прикладати багато зусиль, йти в магазин, носити важкі пляшки, ризикувати здоров’ям, не будучи впевненим у якості та користі води, яка продається в магазині.