Чиста питна вода – неодмінний атрибут здорового способу життя. Але якщо ви вирішили замовляти очищену бутильовану воду додому, то неминуче зіткнетеся з низкою незручностей. Так, воду зазвичай поставляють у великій тарі, що ускладнює її розлив. Диспенсер для води повністю вирішує цю проблему. Пристрій являє собою ємність, керамічну або пластикову, оснащену зручним краном. Все, що потрібно для початку користування дозатором – встановити змінну ємність з водою і скористатися дозатором для розливу. Завдяки простому принципу роботи, диспенсери використовують не тільки в офісах і громадських місцях, а й у побуті.

Переваги диспенсерів

У міру того, як послугами доставки води стали активно користуватися у побуті, диспенсери, поряд з іншими аксесуарами, успішно перекочували з офісів в будинку і квартири. Для домашнього використання доцільно купити керамічний диспенсер. Якщо ж вам більше подобається практичний пластик, віддайте перевагу надійному виробу з безпечного матеріалу, призначеного для контакту з харчовими продуктами.

Пристрій має ряд переваг:

диспенсер для води
  • Доступ до питної води в будь-який час без додаткових зусиль – скористатися клапаном для подачі рідини без зусиль зможе навіть дитина.
  • Екологічно чисті матеріали, з яких роблять резервуари, не впливають на смакові якості води, зберігають всі її корисні властивості.
  • Усередині судини природним чином підтримується стабільна температура, і вода залишається прохолодною без додаткового охолодження.
  • Працює повністю автономно, без підключення до електромережі – вибирайте місце для води без прив’язки до джерела живлення.
  • Завдяки компактним розмірам диспенсер не захаращує простір, його можна встановити як на спеціальну підставку, так і на звичайну кухонну тумбу.

Диспенсер – ідеальний вибір для дому

Часто перед нашими клієнтами стоїть завдання, що вибрати для дому – помпу або диспенсер? Якщо порівнювати обидва варіанти, то, поза сумнівами, диспенсер має значно більше переваг. На відміну від помпи диспенсер дозволяє точно дозувати рідину, наприклад, набрати півсклянки води, при цьому не потрібно докладати зусиль для її накачування, досить відкрити кран. Легкі, компактні диспенсери без зайвих функцій, що працюють в автономному режимі, незамінні для людей похилого віку.

Резервуар з водою простий в обслуговуванні, його можна швидко вимити, тоді як вузькі трубки помпи можна вичистити тільки за допомогою спеціальних йоржиків. Установка бутля шийкою вниз забезпечує рівномірну подачу води в диспенсер до останньої краплі. Для порівняння – у випадку з механічною помпою часто доводиться докладати зусиль, щоб витягти залишки води з ємності, що доставляє масу незручностей.

Диспенсер для води – стильний предмет інтер’єру

Вдало підібраний диспенсер органічно вписується в домашню обстановку, має естетичний вигляд і не викликає асоціацій з офісом. У нашому каталозі ви можете вибрати диспенсер для води в красивому дизайні. Звертаємо вашу увагу, що ємності диспенсерів виконані з якісних матеріалів – кераміки і безпечного пластика. Представлені моделі диспенсерів оснащені надійними кранами, вони ідеально підходять для сімей з дітьми. На додаток до ємності можна замовити дерев’яну поличку-підставку, яка також підходить для зберігання запасних бутлів з водою.

Великий вибір диспенсерів в різному дизайні дозволяє купити модель, яка підходить під інтер’єр кухні. Різноманітність малюнків і забарвлень здатне задовольнити будь-які запити, доступні однотонні моделі і нейтрального білого кольору.