Побутові фільтри для очищення води раніше вважалися найкращими пристроями, які проводять обробку рідини, її підготовку для подальшого застосування і вживання. Однак сьогодні є безліч фактів, підтверджених дослідженнями, що такі пристрої відрізняються вагомими недоліками.

Яка вода краще підходить для вживання?

Що робити звичайній людині, щоб зберегти здоров’я і продовжити вживання корисної, якісної води? Рішення – покупка продукції у спеціалізованій компанії, яка займається підготовкою, очищенням, обробкою рідини. В результаті на стіл споживача надходить смачна, чиста, наповнена корисними компонентами вода.

Використовувати продукцію можна в різних цілях. Її застосовують для пиття, приготування домашніх напоїв, страв, варіння супів, видалення з обличчя косметики, умивання. Вона менше сушить шкіру, добре засвоюється, у неї багатий склад. Вода з фільтра зовсім не така – її навіть не можна назвати питною.

Чому побутовий фільтр – не найкраще рішення для підготовки води?

доставка воды киев

Різні моделі агрегатів, призначених для домашньої фільтрації, поставляються з описами, що відрізняються один від одного. Однак їх об’єднує багато спільного. Так, якщо не встежити за зниженням якості фільтруючого елемента, система дає збій.

Користь води, яка піддається обробці фільтром, який використовувався довгий час, помітно знижується. Небезпечні і шкідливі мікроорганізми, накопичені порами, потрапляють в рідину, відповідно, в організм людини теж. Найгірше в тому, що точно дізнатися, коли касету пора міняти, не можна – зовні це не визначається.

Чому застосування фільтра може бути шкідливим і небезпечним:

  • касета може бути використана раніше, ніж заявлено виробником, про що користувач не дізнається;
  • в касеті навіть до завершення терміну експлуатації накопичуються шкідливі речовини, які контактують з водою, що оброблюється щодня;
  • немає можливості самоочищення;
  • пристрої прибирають зі складу не тільки шкідливі компоненти, а й корисні, оскільки вони приблизно однакові за розмірами;
  • рідина, позбавлена ​​мінералів, не тільки марна, а й може принести шкоду здоров’ю.

Чергова відмінність – різниця в структурі молекул. Отримана з природних джерел рідина «інша» – вона краще і простіше засвоюється. Фільтрована вода довше зберігається в організмі, для її обробки потрібні значні енергетичні витрати.

Виробники фільтрів стежать за бактеріальною чистотою, але навіть її гарантувати не можуть, якщо експлуатація картриджа виявилася тривалішою, ніж потрібно. А ось корисний склад рідини – справа третя. Для споживача якраз наповнення – головний параметр після безпеки.

Шкода фільтра зворотного осмосу очевидна. Воду, отриману з такого приладу, не можна пити – в результаті обробки вона втрачає природну геометрію кластерів.

Хороша, якісна, підготовлена ​​рідина, в якій немає небезпечних речовин, шкідливих елементів і збережені корисні – продукт, який рекомендується для вживання. Користь води, адаптованої для харчового використання, гарантується виробником.

Артезіанська вода з доставкою «Хвиля Здоров’я»..