Якісна питна вода для вашого офісу або квартири – це запорука відмінного самопочуття і працездатності людей. Дієтологи і лікарі всього світу виявили зв’язок достатнього споживання питної води та доброго здоров’я. При достатньому її споживанні організм самостійно очищується, що дозволяє всім органам працювати злагоджено і повноцінно. Без достатньо кількості рідини людина відчуває втому, може підвищуватися тиск, погіршується загальне самопочуття.

У спекотну погоду недостатнє споживання води може викликати нудоту, запаморочення і судоми м’язів. Для дорослої працездатної людини оптимальна денна норма води встановлена на позначці півтора літри. Для людей, які трудяться інтенсивно і ведуть рухливий спосіб життя, доцільно збільшення споживаної питної води в половину.

доставка питьевой воды

Варіанти замовлення питної води

Компанія «Хвиля Здоров’я» спеціалізується на поставках води в квартири і офіси і робить процес замовлення та оплати зручним для споживача. Для того, щоб замовити воду, можна скористатися кількома способами:

 • залишити заявку на сайті. Фахівець компанії передзвонить протягом 5 хвилин і уточнить деталі замовлення;
 • подзвонити по одному з вказаних на сайті телефонів і продиктувати замовлення;
 • увійти в будь-який мобільний месенджер зі смартфона, додати в список контактів телефон організації і зробити замовлення;
 • оформити заявку в особистому кабінеті на сайті організації, створеному після реєстрації;
 • через тематичні групи в соціальних мережах у відповідній темі.

Дані варіанти замовлення зручні і доступні практично будь-якій людині.

Варіанти оплати замовлення

Для оплати можна підібрати найбільш зручний варіант серед безлічі:

 • готівкові гроші при отриманні продукту у кур’єра;
 • через платіжний термінал з використанням будь-якої банківської карти. Мобільний термінал є у кур’єра;
 • через мобільний телефон шляхом перерахування грошей за допомогою СМС-повідомлення;
 • через інші електронні рахунки в особистому кабінеті.

Варіанти оплати води також доступні практично будь-якій людині і підбираються за бажанням.

Переваги співпраці з компанією «Хвиля Здоров’я»

Компанія «Хвиля Здоров’я» працює для того, щоб будь-яка людина в короткі терміни отримала якісну питну воду в бутлях. Переваги співпраці з компанією:

 • швидкість доставки. Компанія гарантує доставку замовлення протягом години. Якщо кур’єр затримується і час перевищує заявлений час, клієнт отримує знижку;
 • можливість отримання води в будь-якій точці міста;
 • висока якість води. Для клієнтів доступний продукт з оптимальними показниками мінералізації, лужності і іншими, які важливі для організму людини. Якість постійно контролюється і незмінно протягом усього існування компанії;
 • вигідна вартість води. Людина платить тільки за саму воду, а порожні пляшки повертає кур’єру.

Компанія спрямовує власну увагу на те, щоб людині було вигідно користуватися сервісом доставки води. Якщо клієнт раніше користувався послугами іншої компанії і на даний момент вартість води в «Хвиля Здоров’я» вигідніше, він може для обміну використовувати бутлі іншої організації і одержати відрахування вартості тари з суми замовлення.

Звичайній фізичній особі при розрахунках видається касовий чек, юридичній ж надається повний пакет документації для складання бухгалтерської звітності. Якісна питна вода для вашого офісу або дому – це основа міцного здоров’я, а придбана в компанії «Хвиля Здоров’я» – вигода і висока швидкість отримання продукту.