Вода – один з небагатьох ресурсів, які надають колосальний вплив на наше життя. Якби вода зникла з надр нашої планети, вже через кілька днів все живе загинуло б. Незважаючи на відсутність подібної загрози, сучасна людина все ж зіткнувся з гострою нестачею питної води.

Так, вода тече з кранів у наших квартирах і офісах. Однак її смак та якість залишають бажати кращого. Більш того, водопровідна вода може стати причиною серйозних проблем зі здоров’ям. Виправити ситуацію дозволить використання очищеної питної води. Її доставкою займаються спеціалізовані служби. Вони працюють за зручним графіком і можуть привезти воду в будь-яку точку міста чи іншого населеного пункту.

Чому вода так важлива для організму?

Чиста і смачна вода повинна бути в будь-якому офісі. Вона дозволяє не тільки вгамовувати спрагу, але і підтримувати повноцінну роботу всіх систем організму. Так як саме вода є основною біологічною рідиною нашого організму її роль неможливо переоцінити. Брак води відразу ж позначається на працездатності систем організму і складі крові.

Важливо відзначити, що не будь-яка вода підходить для задоволення основних потреб організму. У нормі до її складу повинні входити мінеральні речовини, магній і кальцій. Неприпустима наявність неприємного запаху, стороннього відтінку або присмаку. Вода, яка доставляється в офіс, повинна супроводжуватись необхідними сертифікатами та відповідати вимогам ДСТУ.

У день доросла людина повинна випивати не менше 1,5-2 літрів води. Якщо на вулиці жарко або людина виконує фізичні навантаження, ця норма зростає приблизно в півтора рази. Регулярне вживання чистої води дозволяє:

 • нормалізувати обмінні процеси в організмі;
 • уникнути перегріву і зневоднення в умовах сильної спеки;
 • забезпечити повноцінну роботу внутрішніх органів;
 • вивести з організму токсини і шлаки;
 • підтримувати природний імунітет на потрібному рівні.

Хороша та якісна вода швидко втамовує спрагу на відміну від інших напоїв. Її можна використовувати для приготування морсів і чаїв. Мінеральна вода зазвичай рекомендується людям з патологіями шлунково-кишкового тракту, однак при її вживанні необхідно знати міру. При нестачі рідини в організмі відбувається зневоднення. Людина швидко втомлюється, втрачає здатність концентрувати увагу на дрібницях, стає схильною до подразнення і депресії.

Якою має бути вода для офісу?

В першу чергу, вода для офісу повинна відповідати санітарним нормам і вимогам, мати нейтральний склад і супроводжуватися відповідною документацією. Ні в якому разі не можна пити воду з-під крана, навіть за умови її ретельного кип’ятіння. Не допоможуть виправити ситуацію і фільтри, які встановлюються на крани. Крім того, вони вимагають регулярного і складного обслуговування. Саме тому довірити забезпечення офісу питною водою найкраще професіоналам.

Якісна вода для офісу дозволяє:

 • задовольнити потреби співробітників у питній воді, заощадити їх час і кошти;
 • підвищити імідж роботодавця в очах працівників і гостей офісу;
 • створити комфортну для роботи обстановку особливо в літню пору;
 • знизити стомлюваність співробітників;
 • підвищити працездатність і загальний настрій колективу.

Укладати договір на доставку води необхідно з перевіреною компанією. При цьому на першу вимогу клієнта повинні бути надані:

 • сертифікати якості;
 • документи, що підтверджують мінеральний склад води;
 • папери про те, що вода пройшла необхідну перевірку і повністю відповідає санітарним вимогам.

Якщо компанія відмовляється надати вам хоча б один з перерахованих документів, відмовтеся від співпраці з нею. Не варто економити на здоров’ї своїх підлеглих.

Як вибрати воду для офісу?

Сьогодні багато компаній готові запропонувати послуги з доставки питної води в офіс. У зв’язку з цим вибрати відповідну фірму може бути непросто. Щоб не помилитися в прийнятому рішенні необхідно врахувати наступні критерії:

 • сорт води. Для офісу підходить вода першого або вищого сорту. Вона має натуральний природний склад, який повністю збалансований і здатний задовольнити всі потреби організму. Видобувають таку воду з артезіанських свердловин, джерел тощо;
 • спосіб очищення. Щоб видалити з води частинки сміття використовують механічний спосіб очищення, а для знезараження її обробляють ультрафіолетом;
 • склад. Вода повинна містити в складі мінерали, фториди і т.п. Також допустимо додаткове збагачення рідини речовинами;
 • озонування. В цьому випадку в воду додають кисень, що дозволяє продовжити термін її зберігання;
 • додаткові характеристики. Сюди можна віднести збагачення води мінералами та іншими компонентами.

Для зручності в офіс необхідно придбати кулер для води і одноразові стаканчики. Не забувайте, що від якості води залежить дуже багато, починаючи від емоційного настрою співробітників і закінчуючи їх здоров’ям. Саме тому дуже важливо з величезною відповідальністю підійти до вибору компанії постачальника.