Кулер – це зручний і функціональний прилад для дому та офісу. Їх можна побачити в офісі і на заводі, в школі і дитячому садку, в будинку і на дачі, в спортзалі і готелі … Скрізь, де людям потрібна чиста питна вода. 

Аренда кулера

Вибрати й купити підлоговий кулер онлайн зараз не вимагає особливих зусиль – варто лише визначитися, скільки людина буде користуватися кулером і які функції Вам потрібні. 

Настільний кулер більш компактний за розмірами і прекрасно підходить для домашнього використання адже буде займати небагато місця. Моделі кулерів також розрізняють по роду їх діяльності. Один кулер охолоджує воду до прохолодного стану, а інший видає воду тільки кімнатної температури. Але незважаючи на це, усі кулери мають функцію нагріву, які дозволяють заварити чашечку чаю або кави.

Виходячи з таких характеристик він і вибирається. Підлогові кулери є агрегатами для розливу гарячої та холодної води, які легко встановлюються і не займають багато місця. Існує думка, що кулер для води підлоговий може бути небезпечним для здоров’я людини, так чи так це?

Чи існує шкода від води з кулерів?

Мало хто замислюється над тим, що встановлений бутель для води це тара повторного використання. Забравши ємність у вас, постачальник знову наповнює її водою. Якщо вона неправильно або невчасно обслуговується, то в середині апарату з’являється біологічна плівка, а на пластикових стінках утворюються мікроводорості, які виділяють в воду шкідливі токсини. 

Спеціальної обробки вимагає не тільки бутель, а сам пристрій розливу води. Адже при заміні тари, до місця її установки торкаються руками, і не завжди чистими. Це стосується і носиків холодної і гарячої води. Аналогічна проблема виникає і у тих, хто користується домашнім настільним кулером.

Як часто чистити кулер?

Не потрібно чекати, коли забруднення ємності кулера стане видимим неозброєним оком. Очищати кулер потрібно не менше одного разу на місяць. Проводячи періодичну очистку, ви збережете на високому рівні якість споживаної води і продовжите термін служби обладнання.

У цій статті ми розповімо, як очистити кращий кулер для води від накипу.

Попередня підготовка до очищення кулера:

  1. Процедуру очищення краще проводити в момент зміни бутлів, така організація роботи дозволить прискорити процес і зробить його більш комфортним. На першому етапі потрібно відключити кулер від мережі електроживлення і почекати деякий час, щоб температура води в кулері знизилася.
  2. Злити воду, що залишилася і приготувати необхідні пристосування, такі як рукавички, засіб для чищення, йоржик, засіб для миття посуду, серветки, тару для води.

Щоб очистити ємність всередині системи буде потрібно приготувати розчин, що складається з 5 л. води і 100 гр. лимонної кислоти.

Прибираємо бутель, що звільнився і зливаємо воду з системи кулера, щільно закупорюємо пробку.

З огляду на вищесказане, працівники лабораторії радять усім бути уважними і стежити за чистотою своїх кулерів. Адже, вгамувавши спрагу з зараженого кулера, ми ризикуємо своїм здоров’ям. Щоб уникнути лікарняного ліжка, проводьте знезараження носиків розливу холодної і гарячої води. Крім того, під час заміни бутля, дезинфікуйте місце установки тари. Виконати оздоровчі заходи необхідно вимагати у компанії постачальника, але і в домашніх умовах це реально, використовуючи спиртовий розчин. Бережіть своє здоров’я – вживайте якісну питну воду тільки з чистої тари!