Питання, чим небезпечна водопровідна вода, давно мусується в Мережі і ЗМІ. Інтерес до цієї теми виник не просто так. Головним хімічним компонентом організму людини є вода. Якість споживаної рідини безпосередньо впливає на здоров’я. Тому вибору звичної води необхідно приділити пильну увагу. Багато хто до цих пір не в повній мірі усвідомлює, чим небезпечна водопровідна вода.

Низькоефективна робота застарілих очисних споруд – одна з головних причин проблеми. Водопровідна рідина стає джерелом безлічі небезпек для людського організму.

Небезпечні елементи

Одним з головних шкідливих компонентів водопровідної рідини є хлор. Наявність в складі води позначеного елемента формує специфічний присмак. Активна речовина провокує появу і подальший розвиток ряду небезпечних захворювань, включаючи пухлини злоякісного характеру, виразки шлунка, гастрити.

Солі важких металів – ще одна біда. Залізо, кадмій, нікель, мідь – це лише частина шкідливих елементів, що потрапляють в рідину і відповідь на питання, чим небезпечна водопровідна вода. Конкретний зміст солей обумовлено низкою факторів:

  • місцевості водозабору
  • ступеня очищення рідини
  • матеріалу виготовлення елементів водопровідної системи

Висока концентрація заліза в споживаній рідині загрожує патологіями печінки і збільшенням ризику отримати інфаркт. Марганець у водопровідній воді підвищує ймовірність виникнення захворювань кісткової системи. Висока концентрація фтору шкідлива для зубів і суглобів. Свинець накопичується в тканинах організму, приводячи в результаті до анемії, гіпертонії і проблем зі слухом.

Вміщені в складі водопровідної води карбонати схильні до випадання в осад всередині людського організму. В кінцевому підсумку ці солі провокують утворення каменів в нирках.

Так що небезпека токсикологічного, біологічного та хімічного характеру, що криється у водопровідній воді цілком реальна.

Альтернативне рішення

Якість водопровідної види залишає бажати кращого. Звичайне знезараження, відстоювання, кип’ятіння рідини не допоможуть. З цієї точки зору доцільно знайти інше рішення. Вода ТМ «Хвиля Здоров’я» повністю безпечна з позиції екологічної чистоти. Рідина піддається багатоступеневій процедурі доочистки, так що ви можете бути впевнені в її високій якості. Склад води містить іони кальцію, магнію, макроелементи. Її вживання несе тільки користь для організму:

  • поліпшення обміну речовин
  • виведення токсинів, що накопичилися
  • зміцнення імунних сил організму

Якість рідини піддається ретельному контролю на кожній стадії. Ми готові забезпечити вас натуральним продуктом з доставкою по всьому Києву. Подбайте про своє здоров’я – пийте якісну воду. Наш продукт стане гідною альтернативою небезпечній водопровідній воді.