Людина не завжди замислюється про те, яку воду вона п’є кожен день. А, між тим, у неї різний склад і вплив, який чиниться на організм. Багато хто віддає перевагу вживати в їжу мінеральну воду, куплену в магазині.

Мінеральна і питна вода: розбираємося в термінології

доставка воды на дом

Щоб зрозуміти, чим відрізняється питна вода від мінеральної, слід трохи заглибитися в ці поняття.

Вода являє собою рідку субстанцію, яку можна вживати щодня без всяких протипоказань. На її основі готується їжа. Чисту рідину людина може використовувати в дуже великому обсязі.

Мінеральна вода – така ж вода, придатна до вживання, проте в її складі є багато мікроелементів і мінералів. Залежно від обсягу цих речовин мінералка підрозділяється на:

  • столову;
  • лікувальну;
  • столово-лікувальну.

У всіх видах природної мінеральної води містяться корисні речовини в різному обсязі: від 1 г/дм3 до 10г/дм3. Люди вважають за краще газувати воду, тому що насичена вуглекислим газом, вона отримує приємний запах і смак, ефективніше втамовує спрагу.

Чим відрізняється мінеральна вода від звичайної?

Основна відмінність мінералки від води, що йде з-під крана, – її не змінний хімічний склад. Відомо, що звичайна питна рідина має різний склад, що залежить від багатьох факторів: обсягу атмосферних опадів, пори року та ін.

Мінеральна вода має властивість сталості. Вона формувалася протягом десятків тисяч років під впливом навколишнього середовища, тому має стабільний склад. Види мінеральної води можуть різнитися між собою тільки в залежності від свого родовища.

Як правильно пити воду, насичену мінералами?

Мінеральна вода надзвичайно корисна, але вживають її не як заманеться, а відповідно до медичних вимог. Якщо у людини немає складнощів зі здоров’ям, то йому достатньо пити не більше 1 склянки столової мінеральної води невеликими ковтками. Робити це потрібно приблизно за 40 хвилин до прийому їжі. Рідина не повинна бути холодною, її оптимальна температура – 18-25 градусів.

Лікувальна мінеральна вода показана тільки в цілях комплексної терапії захворювань шлунково-кишкового тракту, печінки, нирок. Крім того, таку мінералку можна приймати для підвищення імунних сил під час боротьби організму з вірусом.

Що краще: мінеральна вода або звичайна вибирати вам. Багато що залежить від індивідуальних переваг і медичних показань. Мінералка має специфічний присмак, насичена великою кількістю мікроелементів і коштує дорожче простої питної води, доступної для кожного. Звичайна вода оптимально підходить для щоденного вживання людиною зі здоровим організмом.

Краща доставка води «Хвиля Здоров’я»! Доставимо в будь-який зручний для Вас час!