Вода в природних джерелах повинна бути кришталево чистою і смачною. Але вона часто забруднюється викидами підприємств, звалищами і стічними водами. Шкідливі домішки неможливо побачити неозброєним оком. Джерельна вода може бути прісною або мінеральною. Якщо питна вода містить велику кількість заліза, солей натрію, магнію і кальцію, то вживати її безконтрольно не можна.

доставка воды на дом

Вода ТМ «Хвиля Здоров’я» не очищується і не мінералізується штучно. Підземне озеро очищалося і мінералізувалося протягом останніх 3 тисяч років природним шляхом. Його чистоту зберігає багатоярусна тектонічна споруда, що складається з водостійких кристалічних порід. Товщина геологічного бар’єру становить 85 метрів. Родовище розташоване в Київській області, тому жителям Києва завжди доставляється свіжа вода.

Вода ТМ «Хвиля Здоров’я» рекомендована для щоденного споживання Українським науково-дослідним інститутом медичної реабілітації та курортології МОЗ України. Висновки фахівців свідчать, що вона є чистою і має ідеально збалансований для людини мінеральний склад. Воду «Хвиля Здоров’я» віднесено до категорії преміум.

Як придбати питну воду

У нашій компанії можна придбати свіжу воду «Хвиля Здоров’я», розлиту в тару багаторазового використання. Бутлі виготовляють з нетоксичного матеріалу – харчового полікарбонату. У них рідина зберігає якість і природний смак.

На сайті можна вибрати продукт з потрібним рівнем мінералізації. Універсальну питну воду можна вживати як столову. Воду «Домашня» краще використовувати для приготування їжі, в тому числі і для дітей. Продукт «Хвиля Здоров’я» ідеально підходить для приготування кави в кавоварках. Якісна питна вода у нас коштує недорого.

Після обрання товару потрібно заповнити форму замовлення. У ній вказуються особисті дані, адреса і спосіб оплати. Покупець може вибрати дату і час доставки. Питну воду доставлять до дверей офісу або квартири. Всі питання стосовно ціни, доставки і оплати можна обговорити зі співробітником магазину після замовлення зворотного дзвінка.

Альтернативою воді з-під крана є бутильована і джерельна вода. В Україні в пластикових пляшках часто продається ретельно очищена водопровідна вода. В процесі очищення з неї вилучаються не тільки шкідливі речовини, але і корисні. Щоб наблизити склад води до природного, виробники штучно мінералізують її. Така обробка збільшує вартість продукту.

Звернувшись до нас, будьте готові отримати високий рівень сервісу в подарунок!

Клієнти, які прийняли рішення співпрацювати з нами, отримують в комплекті зі здоровим продуктом відмінний сервіс від нашої компанії:

  • Можливість зробити замовлення на сайті, через мобільний додаток або зателефонувавши на «гарячу лінію».
  • Адресну безкоштовну доставку води.
  • Різні зручні для клієнта способи оплати.
  • Установку, сервіс і ремонт обладнання для розливу.
  • Чітке дотримання графіку поставок замовлень.

«Хвиля Здоров’я» — доставка води в будь-який зручний для Вас час!