доставка воды киев

Користь води безперечна. «Вода важливіше, ніж їжа», головний девіз відомої телеведучої, так давайте розбиратися, як від води отримувати тільки користь і не нашкодити здоров’ю.

Правила пиття

Безсумнівно, першу склянку чистої води треба випити з ранку, щойно прокинувшись. Такою корисною звичкою ми не тільки запускаємо процеси травлення, але і всі обмінні процеси організму. Ця порада особливо актуальна для людей, які не можуть вранці снідати в зв’язку з відсутністю апетиту. Після випитої склянки води, вже через 30 хвилин ви відчуєте легкий голод, саме за цей час вода почне діяти. Стакан води в перервах між прийомами їжі, дозволяє утамувати відчуття голоду і відмовитися від зайвих перекусів. А якщо випити води за півгодини до обіду, в обід ви неодмінно з’їсте менше. Не рекомендується пити воду під час їжі, така звичка може викликати зайве розтягнення шлунка, а розтягнутий шлунок наситити набагато складніше. Так само не варто пити воду після одинадцятої години вечора, це може викликати ранкові набряки.

Яку воду пити?

Правильніше за все пити чисту, очищену воду маленькими ковтками, рівномірно, протягом всього дня, такий спосіб вживання води не дасть зайвого навантаження на серце і систему виділення. Людям, страждаючим захворюваннями серця, пити воду треба з обережністю, а обсяг води на добу узгоджувати з кардіологом, такі ж рекомендації у людей з нирковою недостатністю.

Скільки пити?

Обсяг води, що випивається в день розраховується як 30 мл на 1 кг ваги, таким чином, при вазі в 60 кг, приблизно 2 літри води це норма, але все ж краще прислухатися до свого організму і до цього обсягу приходити поступово. Сюди входить тільки чиста питна столова вода, чай, кава, соки і супи вважаються розчинами, організму доводиться їх фільтрувати, щоб отримати чисту воду. Отже, підіб’ємо підсумок, хороша звичка вранці натщесерце випивати склянку води, взяти з собою на роботу пляшечку води і випити її поступово протягом дня, випивати по склянці води за півгодини до обіду і до вечері, через годину після вечері випити останній стакан води.

А для того, щоб пити якісну воду – ми рекомендуємо скористатися нашою службою доставки води «Хвиля Здоров’я» і оформити замовлення прямо зараз.