Про те, що людський організм на 70% складається з води, і що середня добова норма води для дорослої людини, становить 2,5-3 л на добу чув чи не кожен. Потрапляючи всередину, вона збагачує клітини поживними речовинами, очищає від шлаків, активізує захисні функції організму, розріджує кров, допомагає нам боротися з втомою і зайвою вагою, нормалізує артеріальний тиск і багато чого іншого.

доставка воды

Не всі знають, але навіть у води в пляшках, яку ми автоматично вважаємо корисною і очищеною, якість буває різною.

Ми звикли думати, що вода, оскільки вона не має явно виражених ознак, як наприклад колір у фрукта або його запах. Найчастіше вона просто прозора. Мало хто з нас помічає будь-які особливості, тільки якщо їх можна помітити не озброєним оком – осад, дрібні частинки, затхлий запах або злегка білуватий відтінок (що свідчить про наявність хлору) і тощо.

Так, як правильно вибрати питну воду?

рН

Іноді на етикетках вказують рН води. Якщо вас хвилює здоров’я, то знайте, що він повинен бути в межах 6,5-7,5. Краща питна вода в пляшках та, у якої цей показник не завищений. Інакше продукт не може мати вищу категорію.

Легка вода

Яку бутильовану воду вибрати? Легка вода – це аж ніяк не метафора. Численні експерименти довели, що найкраща питна вода, що має, крім іншого, високі лікувальні властивості – якраз легка. Якісний продукт, на думку фахівців, допомагає навіть при лікуванні ракових пухлин. Справа в тому, що в ній практично немає домішок ізотопу водню та інших важких елементів, і вона краще очищає організм від токсинів.

М’яка або жорстка

Так, такою вона теж може бути. Все залежить від солей магнію і кальцію. Однак, категорично заявляти яка краще не можна. Жорстка, наприклад, сприяє появі каменів у нирках. Постійне вживання м’якої може негативно позначитися на тиску. Якщо говорити про те, як правильно вибрати питну воду, то є один спосіб перевірити воду на надлишок або навпаки недолік перерахованих вище елементів. Ось вам дві крайності: жорстка вода не утворює багато піни, м’яка ж залишає відчуття, що ви і зовсім не вимили руки.

Багато виробників маніпулюють покупцями, наносячи на етикетку слова, що викликають довіру (мінеральна, корисна) і назви різного роду природних джерел. А в нашій країні їх багато і ми це знаємо. Однак, варто пам’ятати, що хороша бутильована вода не може коштувати по 1 гривню за літр. Якщо на пляшці є згадка про артезіанські свердловини, це зовсім не означає, що вона здобута саме цим способом. У різних регіонах глибина свердловин коливається від 100 до 1000 метрів. І вода в них знаходиться тільки між водонепроникними шарами гірських порід. Прийнято вважати, артезіанська пляшка води – найкраща, хоча в ній є деякі солі та мікроелементи.

Вода, яку доставляють додому або в офіс спеціалізовані компанії теж непогана. Як правило, вона очищена методом зворотного осмосу, тобто в ній немає небезпечних бактерій і мікроелементів, а також насичена корисними речовинами. Наприклад, електролітами калію, магнію, кальцію та ін. Не варто забувати, що все викладене залишається на совісті компанії і перевірити чи усі ступені очищення дотримані підприємством чи ні не представляється можливим.

Краща питна вода в пляшках: підводимо підсумок

Відповідаючи на питання: «Як вибрати питну воду?», «Краща питна вода в пляшках?», «Яку бутильовану воду вибрати?», Скажімо, що вона повинна бути: Сама безпечна, якісна і корисна вода для дорослих – питна вода вищої категорії.