Від якості води залежить не тільки наше здоров’я, але і тривалість життя. На жаль, в сучасних екологічних умовах пити воду прямо з-під крана без застосування фільтрів практично неприпустимо. Велика кількість мінералів, солей, важких металів та інших з’єднань роблять її непридатною для прямого вживання. Якщо ви віднесете воду, набрану в своєму будинку, на хімічну експертизу, ви будете неприємно здивовані. Вона не тільки підриває ваше здоров’я, але і грає важливу роль в поломці побутових приладів, наприклад, відпарювачів, чайників, пароварок та багатьох інших пристроїв, що контактують з водою. На щастя, з ситуації, що склалася є простий вихід – бутильована вода, замовлена ​​у спеціалізованій компанії.

Критерії вибору служби доставки води

  • наявність сертифікатів якості. Вся продукція фірми повинна супроводжуватися відповідною документацією. Вода повинна відповідати міжнародним стандартам якості і проходити регулярні лабораторні випробування. На вимогу клієнта продавець повинен надати повний мінеральний склад води;
  • обробка багаторазових бутлів. Зазвичай вода забруднюється на етапі розливу. Велика кількість патогенних мікроорганізмів потрапляють в неї через не промите обладнання та необроблені пляшки. Також важливо звернути увагу на стан самих бутлів. Вони повинні бути чистими, без слідів механічних пошкоджень, подряпин і вм’ятин;
  • дотримання термінів зберігання води. Не забувайте про те, що у води теж є терміни зберігання. Чим довше рідина коштує в пляшці, тим менше користі вона принесе. Більш того, з часом вода стає сприятливим середовищем для розмноження патогенних мікроорганізмів. Слідкуйте за тим, щоб постачальники завжди вказували терміни придатності на свою продукцію;
  • оптимальний склад. Якісна та корисна вода повинна мати оптимальне співвідношення мінералів і мікроелементів в складі. Всупереч загальній думці, корисною вважається вода з невисоким рівнем мінералізації. Пити воду з високою мінералізацією щодня вкрай шкідливо, більш того, призначати мінеральну воду може тільки лікар при наявності у людини особливих показань.

Сьогодні багато компаній пропонують доставку питної води в будь-яку точку міста. Однак не всі вони пропонують продукцію високої якості. Збираючись укласти договір з організацією, обов’язково зверніть увагу на наступні параметри:

Як зрозуміти, що ваша вода з крана не придатна для пиття?

У нашому житті вода відіграє одну з ключових ролей. Дуже важливо вибирати якісну воду, здатну не тільки втамувати спрагу, але і оздоровити організм. Вода з крана категорично не підходить на цю роль. Зрозуміти це можна за такими ознаками:

  • наявність неприємного запаху, наприклад, від води може пахнути хлоркою або іншими хімічними добавками;
  • утворення нальоту на побутових предметах. Дуже часто на стінках чайника після кип’ятіння утворюється вапняний наліт;
  • темний колір. Вода може мати коричневий чи інший виражений відтінок, що говорить про її низьку якість;
  • наявність сторонніх домішок. Іноді разом з водою з крана випливають частинки піску, металевої крихти та інших забруднень.

Перш ніж потрапити до нас, водопровідна вода проходить через численні хімічні фільтри, а потім долає десятки кілометрів труб, де насичується патогенною мікрофлорою і важкими металами. Нерідко в ній виявляються лямблії та інші паразити, які потім потрапляють в наш організм. Не всі побутові фільтри здатні впоратися з перерахованими проблемами. Більш того, після численних домашніх обробок вода повністю втрачає свої цілющі властивості і перетворюється на мертву і марну рідину.

Компанія «Хвиля Здоров’я» пропонує якісну питну воду, яка відмінно підійде для заправки кулерів або приготування їжі. Ми доставляємо «живу» воду, здатну принести максимум користі вашому організму. Наша компанія готова забезпечити вас водою в будь-яких обсягах. Доставка води Київ підходить як для великих компаній, так і приватних осіб.