Люди сьогодні шукають панацею або еліксир від всяких хвороб, витрачають багато грошей і все дарма. Але ж засіб у всіх під рукою. Вода це серйозна речовина, без якої живий організм помре. А при нестачі цієї диво-рідини людина може відчувати серйозні перевантаження, починаючи від головного болю і закінчуючи хворобами всього організму. Водою можна лікуватися, але і можна покалічитися.

Все що буде потрібно від вас, лише правильно навчитися користуватися цим засобом. Прочитавши статтю до кінця, ви дізнаєтесь багато корисного. А якщо застосуєте на практиці, то зможете уникнути передчасного старіння, надмірної ваги. Дізнаєтеся як поповнювати фізичні і розумові сили, вдома не витрачаючи кошти на придбання незрозумілих мас.

артезианская вода киев

Що таке H2o + інструкція

Людство мало приділяє уваги воді, але ж без неї наш організм швидко зношується. Без їжі можна прожити до 6 тижнів, а без H2o всього кілька днів. Вона потрібна всім живим організмам. Якщо мало поливати квітку, то він буде млявою, а не поливати, взагалі, то вона зів’яне. Але і багато води може нашкодити. Ось так і людина, може, погано себе почувати через брак або надлишок води. Тому для кожного організму існують свої норми.

Вся справа в тому, що H2o необхідна кожній клітинці нашого тіла. Адже організм складається з 2/3 рідини, це приблизно 40-50 літрів. Для стабільної роботи кожен орган повинен вживати необхідну кількість чистої води. Так скільки її міститься в наших «деталях»:

 • Кров складається — на 93%.
 • Мозок складається — на 85%.
 • М’язи на 75%.
 • У кістках більш – 40%.

Як бачимо, вода є серйозним джерелом для поповнення нашої сили.

Яку роль відіграє вода в нашому організмі – як можна схуднути за її допомогою

Щоб навчитися правильно користуватися водою, потрібно спочатку зрозуміти яку роль в організмі вона виконує:

 • Хороший розчинник різних речовин – вода сприяє розчиненню і виведенню з організму токсинів і шлаків. Якщо в людському тілі нестача води, то всередині клітин починається скупчення токсинів. Це може привести до руйнування тканин і початку шкірних хвороб.
 • Регулятор температури – вода допомагає організму регулювати процес потовиділення, в жарку погоду допомагає контролювати необхідну температуру тіла. H2o допомагає знищенню інфекцій, зняття інтоксикацій і підвищеної температури. При дефіциті води організм робиться більш сприйнятливим до запальних і простудних процесів. При цьому найбільше страждають печінка і нирки.
 • Мастильний матеріал – в нашому тілі всі органи працюють в рідкому середовищі, яке запобігає передчасному зносу тканин. Особливо воно необхідне для еластичності суглобового хряща.
 • Допомога при травленні і для схуднення – вода досить необхідний компонент для травних соків. Досить часто люди набирають вагу через неправильне розуміння свого організму. Жага може сприйматися, як бажання, поїсти. Хоча насправді організму потрібно попити чистої води. Такий режим призведе до надмірної ваги. Рекомендація – повним людям слід додатково вживати 1 стакан води на кожні 10 кілограмів зайвої ваги.
 • Кровообіг – нестача води зріджує кров, отже, кровообіг порушується. Це може призвести до закупорювання, особливо дрібних, судин.
 • Вода полегшує симптоми розумової і фізичної втоми – так як вода бере участь у різних хімічних реакціях нашого організму, нестача її призводить до уповільнення всіх процесів. У зв’язку з цим людині не вистачає енергії, і навіть ті люди, які добре харчуються, можуть відчувати втому.

Скільки води в день організм втрачає і скільки її потрібно випивати

Якщо всю воду, яка необхідна організму, потрібно було заповнювати, то треба було випивати близько 40 тисяч склянок на день. Але, слава Богу, наш організм, здатний зберігати воду частково всмоктуючи її назад (це відбувається в нирках). Отже, 10 склянок води в день, ми можемо втратити через:

Нирки – до 6 склянок (з сечею).

Шкіру – до 2 склянок.

Легені – 1 склянка.

Кишківник – 1 склянка.

За весь день в організм надходить 3 склянки води з їжею і 1,5 склянки утворюється під час обміну речовин. Для стабільної роботи всієї системи нашого тіла, слід випити ще мінімум 5-6 склянок чистої води. Не чаю, компоту або соку, а саме чистої води.

Існують деякі ситуації, коли потреба в воді значно збільшується:

 • Хвороби дихальних шляхів, блювота, діарея.
 • Важка фізична праця або інші причини, пов’язані, з підвищеним потовиділенням.
 • Сухе повітря.
 • Годування груддю.
 • Вживання в їжу цукру, солі, білка, мінеральних добавок. Все це збільшує роботу нирок і виведення відходів з організму.

Не рекомендується вживати багато води таким людям, у яких існують хвороби серцевої або ниркової недостатності (проблеми з затримкою води).

Пийте воду і будьте здорові. «Хвиля Здоров’я» – доставка води в будь-який зручний для Вас час!