Наша компанія розцінює цей матеріал як дуже дивний і той, який не має нічого спільного з реальністю. Всі перетензії на наш рахунок не мають жодного підгрунтя. 

По – перше, виникає незрозуміле питання, чому дослідження проводились на заводі виробника, у лабораторії одного з постачальників бутельованої води? Логічно було б дослідження провести атестованою незалежною лабораторією, краще державної форми власності, а не приватної. Про яке незалежне розслідування може йти мова, якщо всі коментарі представників лабораторії проводяться на фоні продукції постачальника води із постійним фокусуванням на іншій торгівельній марці? Погодьтесь, це виглядає не дуже прозоро і більше схоже на рекламу.

 По – друге, нам складно зрозуміти, звідки могли взятись такі аналізи? Це дуже підозріло і не схоже на лабораторну помилку, особливо по мікробіології, складається враження, що вода була відібрана, в прямому сенсі, із калюжі. Лише там можуть бути такі показники. Наша вода проходить контроль в надсучасній відомчій лабораторії та регулярно перевіряється сторонньою атестованою державною лабораторією, про що свідчать надані нам протоколи із висновками, що «вода відповідає нормативним документам». Коливання в показниках є, і вимірюються вони одиницями, а не сотнями, як у викладеному матеріалі. 

По – третє, ми повинні розуміти, що вся бутельована вода має знижену мінералізацію, але називати її дистилятом некоректно. Так, наша вода, як і всі інші, це не мінеральна, але її можна вживати не лише в сирому вигляді, але і використовувати для приготування їжі та напоїв, що не можна робити з мінеральною, яка має високий вміст солей і представлена на ринку в невеликих пляшках. Останню рекомендовано вживати лише сирою! 

Потрібно пам’ятати, що основним джерелом надходження мінералів в огранізм людини являється їжа, а не вода. Наприклад, в одному яблуці корисних мікроелементів стільки, скільки при споживанні не одного десятка літрів мінеральної води.

І на останок, дивно, що з нами ніхто не намагався зв’язатись і не надіслав результати досліджень, ми розцінюємо це, як дуже підозрілий факт і виникає відчуття, що наша компанія комусь дуже не подобається.